PES 2014

1.0

3.3

8

Futbol klasiği yeni grafik motoruyla geri döndü

5.9M

Bu uygulamayı oyla

Fox Engine olarak adlandırılan yepyeni PES 2014 grafik motoru üzerine çok fazla beklentiler olacaktı. Güçsüz bir başlangıçtan sonra, öyle görünüyor ki yeterli aşamayı kaydetti ya da futbol fanlarının isteklerini karşılamak için en azından eskisine göre gelişim gösterdi.

Bu yeni grafikleri kullanarak oyun gözle görünür bir kalite sunar ve FIFA ile eşleşen seviyeyi sağlayarak bunu yapar.

Oynamaya başlar başlamaz, yeni motorda büyük bazı değişimleri farkedersiniz. Bu değişimler bir çok kişiye son jenerasyon konsolu PES oyununu hatırlatır - ki o zamanlar piyasada tartışmasız futbolun kralıydı. Diğer taraftan, hala geliştirilmesi gereken şeylerin olduğu da kesin, örneğin yağmur gibi hala mevcut olmayan özellikler.

Pro Evolution Soccer 2014 bir kaç gözle görülür kayıpla, örneğin orjinaline sadık kalınarak oluşturulmuş stadyumlar gibi, bir önceki oyunla neredeyse aynı lisansa sahiptir, fakat bunlarda daha az görsel olarak etkileyici olan Brezilya ligi gibi eklemelerle yer değiştirilmiştir.
Kısıtlamalar

Demo versiyonunda, Almanya, İtalya, Bayern Munich, Santos, İngiltere, İspanya, Fransa, Portekiz, Manchester United, Colo Colo ve Boca Juniors ile oynayabilirsiniz.

Uptodown X